Woman Sock

Newsflash

                                                           

  Parafia Rzymsko-Katolicka

  Nawiedzenia  NMP

   Trębaczew, ul. Wyzwolenia 124

   98-355 Działoszyn

Home Intencje
Intencje

INTENCJE   MSZY   ŚWIĘTYCH

18.02 25.02.2018 r.

NIEDZIELA

  8.00  + Franciszek Sitko (43 r.ś.) (od syna z rodz.), Stefan Kula (8 r.ś.) (od córki z rodz.)

10.00 1.) + Adam (r.ś.), Józefa, Józef, Stefan, Czesław, Anna Klekotka

          2.) + Teresa, Czesław Ptak

11.30 1.)  Za Parafian

         2.) O pomyślny przebieg leczenia i powrót do zdrowia dla Mariana

17.00 1.) + Małgorzata, Piotr, Henryk Leszczyk, Eugenia Bajdor

         2.) + Adrian Chałupka

PONIEDZIAŁEK 

17.30 + Marian (13 r.ś.), Janina (11 r.ś.), Józef (36 r.ś.), Wincenty Łakomy, Aleksandra, Eugeniusz Beśka, Mirosława Lewandowska, Wiktoria Leszczyk

 18.00 O Boże błogosławieństwo dla Tomasz Ruchniak w 40 roczn. ur. (od rodziców)

WTOREK

17.30 + Janina (r.ś.), Józef (r.ś.), Wincenty, Marian Łakomy, Wiktoria Leszczyk

18.00 + Stanisław Leszczyk (od syna Piotra z dziećmi)

ŚRODA  

17.30 1.) + Stanisława (r.ś.), Jan Wiktor

          2.) + Domicela Gosławska (od córki z mężem)

18.00 1.) + Jan Posmyk (od Tadeusza i rodz. Klimczaków)

          2.) + Maciej Kurek (od Eweliny i Sebastiana z dziećmi)

CZWARTEK  

17.30 1.) + Janina (r.ś.), Stanisław Wojtal

          2.) + Janina Stefanek (r.ś.)

18.00 1.) + Barbara Misiek (od rodz. Kipigrochów i Chodaków)

          2.) + Robert Szafran (9 r.ś.)

PIĄTEK   

17.30 1.) + Sebastian Gałka (od babci Moniki i wujka Janusza)

          2.) + Józef Szczęsny (od Beaty i Tadeusza Olejnik z rodz.)

18.00 1.) + Ryszard Szczęsny (od kuzynki Haliny z mężem)

          2.) + Czesław Kuc (od wnuczki Marleny z rodz.)

SOBOTA   

17.30 1.) + Krzysztof Kowalczewski (od szwagra Ryszarda z rodz.)

          2.) + Florian Stefanek (r.ś.)

18.00 1.) + Danuta Stefanek (od sąsiadów Derków i Dziedziaków)

          2.) + Edward Suchecki (od wnuczki Edyty z rodz.)

NIEDZIELA

  8.00 1.) + Marianna, Leon, Helena, Edward, Bronisław Klimczak, Józef, Janina Zajfert

          2.) + Mariusz Banaszak (od koleżanek i kolegów ze Zw. Zawod. „Solidarność”)

10.00 1.) + Lucyna, Stanisław, Marianna Robak, Franciszek Waśkowski, Adam, Katarzyna, Adam, Izydor Derek, Marianna, Stanisław, Tadeusz Kopera

          2.) + Józef (17 r.ś.), Marianna, Jerzy Jurczyńscy, Stanisława Pawlik, Stefania, Stanisław Soboń

11.30   Za Parafian

17.00 1.) +Marian Posmyk, Maria, Weronika, Irena, Edward, Bronisław Mostowscy, Jan Olejniczak

 

         2.) + Ryszard Szczęsny (1 r.ś.)

 



Poniedziałek
Luty 2018
19