Woman Sock

Newsflash

                                                           

  Parafia Rzymsko-Katolicka

  Nawiedzenia  NMP

   Trębaczew, ul. Wyzwolenia 124

   98-355 Działoszyn

Home Intencje
Intencje

INTENCJE   MSZY   ŚWIĘTYCH

19.06. – 26.06.2016 r.

NIEDZIELA

  8.00 1.) + Janina, Wiktoria, Władysław Derek, Zofia, Franciszek Ochętal

          2.) + Wiktoria (5 r.ś.), Alojzy, Maria, Andrzej Tyka, Leonarda, Helena, Michał  Ruchniak, Helena Bęben, Andrzej Krystaszek

10.00 1.) + Janina, Bartłomiej Słomscy

          2.) + Krystyna Kowalska (od Specjalnego Ośrodka Wych. w Działoszynie)

11.30 1.) Za Parafian

          2.) Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i pomoc w chorobie

17.00 1.) + Józef, Wanda, Zbigniew, Piotr Tasarz  

          2.) + Michał Ciastoń (r.ś.), Wanda Klin, Jan, Marianna Wawrzyniak

PONIEDZIAŁEK 

17.15 + Teresa Smolarek (od Barbary z rodz.)

18.00 + Władysław Dybalski (od Bronisławy Wawrzyniak z rodz.)

WTOREK 

17.15 + Adela Malatyńska (od Heńka Mostowskiego z rodz.)

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo

ŚRODA  

17.15 1.) + Edward (r.ś.), Leokadia Kopera

          2.) + Damian Lęgowski (od kuzynki Kasi z rodz.)

18.00 1.) + Andrzej Woźniak (od chrześniaka Janusza z rodz.)

          2.) + Krystyna Kowalska (od Krzysztofa Pacha z rodz.)

CZWARTEK  

17.15 1.) + Marian Łakomy, Stanisław Pluskota

          2.) + Ryszard Wojtal (od żony Janiny i córki Agnieszki)

18.00 1.) + Henryk, Franciszek Gaworscy, Stanisław, Feliks Wawrzyniak, Stanisław Wróblewski

          2.) + Kazimierz Masionek, Janina Wojtal, Jan Nogała

PIĄTEK  

  8.00  Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego

17.15 1.) + Aleksy Stefanek (20 r.ś.), Marianna, Wawrzyniec Paradowscy

          2.) + Jan Krzanowski, Jan Wojtal, Janina Wawrzyniak

18.00 1.) + Aniela, Franciszek Kiedos

          2.) + Wiktoria Leszczyk

SOBOTA  

17.15 1.) + Zofia Potykanowicz (r.ś.)

          2.) + Anna Klekotka (od siostry Jasi z rodz.)

18.00 1.) + Zygmunt Leszczyk (3 r.ś.), Adam, Małgorzata Leszczyk, Józef Siwik

          2.) + Bogdan Błasiak (od Stanisława z rodz.)

NIEDZIELA

  8.00 1.) + Antoni, Marianna, Władysław, Leokadia Malatyńscy, Antoni, Władysława, Zygmunt Dybalscy, Alojzy (26 r.ś.), Magdalena, Jadwiga, Czesław Wawrzyniak, dziadkowie Wawrzyniaki i Jędrysiaki

          2.) + Krystyna Kowalska (od Koła Łowieckiego „Żubr” z Chorzewa

10.00 1.) + Jan (r.ś.), Stefania Krzak, Jan, Paulina Jeż, Andrzej Komada, Franciszka, Kazimierz, Stanisław, Antoni Lesczyk

          2.) + Leszek, Wojciech, Wiktoria, Marianna Sielscy, Marianna, Walenty Wielgosik

11.30  Za Parafian

17.00 1.) + Jan, Marcin Posmyk

          2.) + Jan Tasarz (30 r.ś.) (od żony)

 



Sobota
Czerwiec 2016
25